Організація нових церков


Будь-яка церква, яка бере активну участь в служінні благовістя, рано чи пізно зіткнеться з проблемою, коли в місцевості, де велося служіння, немає церкви, куди можна було б привести людину яка увірувала. Допомога у вирішенні цієї проблеми, також є одним із завдань «Нових обріїв».


Церква, усвідомила необхідність створення нової церкви, неминуче стикається з кадровим питанням. Для того, щоб створювати нову церкву, необхідна людина (або група людей), які не тільки захочуть в цьому брати участь, а й будуть присвячені, і навчені це робити. Таким чином, для «Нових обріїв» стала очевидною необхідність допомогти церквам організувати таку підготовку. Так була сформована програма по Організації Нових Церков. Ця програма має на меті допомогу церквам в цьому складному процесі. Допомога навчанням і забезпеченням

 

Следует отметить, что это уникальная программа, поскольку она позволяет обучать миссионера не отрывая его от повседневной жизни и служения. Обучение проходит в течении двух лет, в течении которых человеку даются практические знания необходимые для его служения. Это очень важно, поскольку решается кадровая проблема. Фактически каждая церковь может внутри себя найти такого человека и с помощью «Новых горизонтов» подготовить его на служение по созданию новой церкви.

За подробностями сотрудничества по этой программе обращайтесь в офис «Новых горизонтов».